صداها: یک خانم Latina دیزنی برای من کار می‌کند

خطا در ترجمه؛ لطفاً مجدداً تلاش کنید.

ds و من طرفداران عظیم دیزنی هستیم ، بنابراین جای تعجب نیست که بلافاصله در مورد این شاهزاده خانم جدید گفتگو کردیم. بعد از صحبت با آنها ، فهمیدم که در واقع دیزنی گامی به جلو در ایجاد شخصیت های قابل اعتماد تر بر می دارد. اما دوستان من موضوعات جالبی را مطرح کردند. دوست من لسلی دوران ، یک دومینیکن از نیویورک گفت: "همه لاتین ها به این شکل نیستند. تهیه تصویری از یک لاتین دشوار است زیرا ما چنین ترکیبی هستیم. "من کاملاً با این گفته موافقم. لاتین ها در همه رنگ ها ، شکل ها و اندازه های مختلف آمده اند ، بنابراین به سادگی می گویم این شاهزاده خانم جدید نماینده همه لاتین ها نیست. مسئله دیگری که به نظر می رسد دوستان من با این شاهزاده خانم دارند این است که او در یک سریال بیرون می آید و نه یک فیلم. به گفته گروه دوستان من ، موفقیت بیشتری از فیلم های دیزنی نسبت به سریال های دیزنی جونیور حاصل می شود. این همچنین می تواند به این صورت باشد که در بزرگسالان ، ما دیگر دیزنی جونیور را تماشا نمی کنیم ، بنابراین ما به اندازه محبوب بودن این شخصیت ها آگاه نیستیم. "اگر او در یک فیلم حضور داشته باشد ، به همان تعداد افراد می رسد.". "من فکر می کنم یک فیلم افراد بیشتری را در معرض فرهنگ لاتین قرار می دهد." اکنون که به آن فکر می کنم ، شاهزاده خانم ها با فیلم ها دسترسی بیشتری دارند. والدین فرزندان خود را برای تماشای فیلم ها می گیرند و این یک فعالیت خانوادگی می شود. با نمایش های تلویزیونی ، معمولاً کودکان تنها کسانی هستند که در معرض آن سریال ها هستند. از نظر فنی این شخصیت ها برای ما بلکه برای کودکان خردسال ایجاد نشده اند. اما همه چیز در مورد آزمایش و خطا است. هرچه انتقاد بیشتر به دیزنی برسد ، نتیجه بهتری خواهد داشت. امیدوارم که آنها شاهزاده خانم های متنوع تری ایجاد کنند. من آرزو می کنم النا از Avalor موفقیت زیادی داشته باشد و امیدوارم که روزی فیلمی را بیرون بیاورم. من حدس می زنم که ما هرگز به طور کامل "بزرگ نمی شویم". بخشی از من همیشه از تماشای شاهزاده خانم های دیزنی لذت می برم ، و اکنون بیش از هر زمان دیگری. شاید بالاخره شاهزاده خانم را پیدا کردم که شبیه من باشد.

منبع
hanozhastam

صداها: یک خانم Latina دیزنی برای من کار می‌کند

، ,ها ,دیزنی ,خانم ,یک ,شاهزاده ,شاهزاده خانم ,، بنابراین ,که در ,می کنم ,یک فیلم
مشخصات
آخرین جستجو ها